
De komende weken gaan de nutswerken op de Italiëlei verder. Achtereenvolgens zullen Waterlink, Proximus en andere nutsbedrijven de nutsleidingen vernieuwen en de nodige huisaansluitingen uitvoeren. Indien er buitendienststellingen van bijvoorbeeld water of elektriciteit zijn dan brengen de nutsbedrijven u daarvan op de hoogte. Als alles volgens planning verloopt, dan zijn de nutswerken in maart afgerond.
Aansluitend start de aannemer met de rioleringswerken. Deze starten ter hoogte van de Italiëlei 203 - 205. Daar zal de nieuwe riolering aansluiten op de riolering die daar in een vorige fase werd aangelegd. Van daar uit werkt de aannemer dan verder richting zuiden.
In mei wordt er met de afwerking van het voetpad en de rijweg gestart zodat in juni de werken op het kwadrant en de Italiëlei helemaal afgerond zijn.